azdırıcı
geciktirici
geciktirici hap
dapoxtin

gizlilik-politikası
 
 
Web sitemizde vermiş olduğunuz (ad soyad adres telefon) Gibi kişisel bilgileriniz Firmamız tarafından Ürün Size Teslim Edilinceye Kadar Kayıt altında tutulmaktadır. ürün teslim edildikten sonra bilgileriniz sistemden 48 saat içinde silinir.
 

Neden Kayıt Altında Tutuluyor

 

1- Müşteri memnuniyeti için sizinle direk irtibat kurmak
2- Sipariş vermiş olduğunuz ürünün size teslim edile bilmesi
3- Bizden almış olduğunuz ürün hakkında bilgi almak istediğinizde ürünün bizden alındığını doğrulamak
Web sitemizde yapmış olduğunuz alışverişlerde girmiş olduğunuz bilgileri dilediğiniz zaman 0554 639 91 45 dan iletişime geçerek kayıtlardan silinmesini isteyebilirsiniz. (isteğiniz üzerine tüm bilgileriniz siline bilir)

 
Web sitemizden yaptığınız alışverişlerde size gönderilen ürünler kapalı kargo poşetinde gönderilmektedir. Paketin içeriği dışarıdan belli olmayacak şekilde ambalaj yapılmaktadır. Alışverişinizin her aşamasında göstermiş olduğumuz titizliği bu noktada da gösteriyoruz.
 

Sayın Müşterimiz;

 

Ürünleriniz tamamen gizli kutularda teslim edilmektedir.
 

Ürün içeriğini kurye ve kargo firması kesinlikle bilmemektedir.
 

Ayrıca ürünlerinizin ev veya iş adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın PTT Kargo Şubesinden teslim alabilir ürün bedelini kargo şubesine nakit olarak ödeyebilirsiniz.
 

Bilgileriniz bizimle güvence altında! Sipariş bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görülmez ve şifreli şekilde kayıtlarımızda saklanır. Kart bilgileriniz asla tarafımızdan tutulmaz sitemiz direk olarak banka ile irtibata geçmektedir.
 

Siz bizim için değerlisiniz çekinmeden bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Unutmayın!
 

Müşteri Temsilcileri günün her saati size yardımcı olabilmek için telefonların başında bekliyor olacaktır.
 

TESLİMAT

 

Aynı Gün Sevkiyat
 

09.00 ile 17.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.
 

Gizlilik

 

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 7 gün içinde almazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.
 

Siparişiniz Zamanında Gelmedi mi?

 

Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmazsa lütfen müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. yanlış verilen adreslerden dolayı yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

alt geciktirici Anasayfa | Ürün içeriği | Sıkça Sorulan Sorular | Gizlilik Politikamız | Sipariş Ver | Yan Etkileri
Dapoxtin Medikal Ltd. Şti | Copyright © 2002-2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Open chat