azdırıcı
geciktirici
geciktirici hap
dapoxtin


 

Erkeklerin cinselliğe bakış açıları nasıldır ? Bir bayan olarak ilişkilerde asla bireysel adımlar atmayın. Sadece cinsel ilişkiler de değil, genel anlamda asla bireysel olarak hareket etmeyin. Çünkü, önünüz de uzun bir hayat olduğunu unutmayın. Zira, bu hayat içerisinde ilişkileriniz de bilinçsiz olarak anlık duygulara kapılır iseniz; zaman içerisinde partnerinizin sizden soğuması sorunu ile dahi karşılaşabilirsiniz.

 

Bu nedenle, her aşamada eşinizi anlamak adına hareket edin. Öyle ki, yeri geldiğinde kendiniz istemeseniz, hatta sevmeseniz dahi bazı şeyleri yapın. Kendinizi tamamen yok sayın ve eşinizin ne istediğine odaklanın. Eğer, böyle bir şekilde hareket eder iseniz, zaman içerisinde eşinizin de size karşı ilgili olmaktan öte bir duruma kavuşması mümkün olacaktır. Sizin ona karşı bilinçli bir biçimde hareket etmeniz, onun istekleri ile uyumlu olmanız, gerek cinsel ilişkiler de onu tatmin etmek adına çalışmanız, gerekse de normal yaşamda onun mutluluğu için çalışmanız; mutlaka onunda sizi mutlu etme isteğine sahip olmasına neden olacaktır ki bu çok ciddi bir duygudur.
 

Siz, eşinize ne kadar bilinçli ve tatmin edici yaklaşır iseniz, aynen bu şekilde bir geri dönüş alırsınız. Malum, kadınlarda ki cinsel isteğin arttığı en önemli anlar mutlu oldukları ve her açıdan tatmin oldukları anlardır. Özellikle de bir kadın duygusal açıdan tatmin oluyor ise, akabinde çok mükemmel bir cinsel ilişki sürecinde size eşlik etmesi, dilediğiniz bir çok deneyime açık olması mümkün hale gelecektir.

alt geciktirici Anasayfa | Ürün içeriği | Sıkça Sorulan Sorular | Gizlilik Politikamız | Sipariş Ver | Yan Etkileri
Dapoxtin Medikal Ltd. Şti | Copyright © 2002-2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Open chat