azdırıcı
geciktirici
geciktirici hap
dapoxtin

dapoxtin

 

En iyi Geciktirici Çeşitleri

 
Erkelerin korkulu rüyası erken boşalmadan kurtulmak için kullanmanızı önerdiğimiz en iyi ürün dapoxtin geciktirici haptır. Erkek için geciktirici ürünler ise vega 50000, stag 9000, delay 48000, procomil sprey, porcodile hap, k.l.g hap, eros krem, max man krem vb. ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımında etkili sonuç almanız için prospektüsünü mutlaka okuyarak kullanınız. Mükemmel bir cinsel hayata sahip olmak aslında tahmin edildiği kadar da zor olmamaktadır. Sadece kişilerin ne sorunu yaşadığını bilmesi ve bu sorunun önlenebilmesi için ne gibi cinsel destek ürünü kullanması gerektiğini bilmesi yeterlidir.
 

Erken boşalma sorunu erkeklerin korkulu rüyası olan bir cinsel problemdir. Aslında bir sorunda çok çiftlerin uyumsuzluğu demek daha doğru olacaktır. Çünkü erken boşalma aslında erkeğin partnerinden önce orgazm olmasıdır. Bu durum da kadının cinsel aruzları karşılanamamaktadır. Şöyle de bir durum söz konusudur ki her kadının orgazm süresi bir değildir. Bunun için erken boşalmanın bir süresi vardır demek de yanlış olacaktır.

Sağlıklı bir ilişkide yaşanması gereken ise çiftlerin birlikte orgazm olmalıdır. Eğer erkek sürekli olarak partnerinden önce orgazm oluyor ise bunun için bir önlem almalıdır. Geciktirici ürünler bu anlamda oldukça etkilidir. Geciktirici kullanımı ile orgazm sürenizi yaklaşık 2 – 3 dakika kadar uzatabileceksiniz.

 

 
aynı-gün-azdırıcı-damla

alt geciktirici Anasayfa | Ürün içeriği | Sıkça Sorulan Sorular | Gizlilik Politikamız | Sipariş Ver | Yan Etkileri
Dapoxtin Medikal Ltd. Şti | Copyright © 2002-2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Open chat