azdırıcı
geciktirici
geciktirici hap
dapoxtin


 
 

Dapoxtin Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır ?

 
Dapoxtin Cinsel ilişkiden 1 saat önce alınır ve tekrar alınıp alınamayacağını anlamak için 24 saat beklenir. Olumsuzluğu,ilacın etki göstermesi için cinsel içerikli eylemlerle yardımcı olmak gerekir.Olumlu yanı vücutta kısa bir süre kaldığı için istenmeyen yan etkilerden az olmasıdır.

 
Dapoxetine etkisi altında yapılan cinsel ilişki süresinde ölçülebilebilir bir artış olduğu IELT (Intravaginal latencytime) tespit edilmiştir.Bu süre Dapoxetine 30 mg kullanıldığında 0,9 dk.’dan 3,2 dk.’ya Dapoxetine 60 mg kullanıldığında ise 3,5 dk’ya çıkmıştır.Yani süreyi 3 kat fazla artmıştır. Plasebo
etkisinde bu deǧer 0.9 dan 1.9 dk’ya çıktı.Bu da Dapoxetine’ni olumlu etkisinin inkar edilemeyeceğini gösteriyor.
 
Her halükarda ilişkinin 3 dk sürdürülebilmesini boşalmayı daha da geciktirebilmek için gerekli olan minimum uyarıyı kontrol edebilme süresine tekabül ediyor. Dapoxetine erken boşalma sorunuyla baş etmek isteyen erkekler için gerçekten iyi bir yardımcıdır.
 
dapoxtine
 

Gözlemlenen en belirgin yan etkiler; bulantı ,baş dönmesi, ishal,ve baş ağrısıdır, ilaç vücutta az kaldığı için istenmeyen yan etkiler oldukça sınırlıdır.Bu etkiler rahatsızlık verecek düzeydeyse ilaca ara verilebilir.

 
kargo

alt geciktirici Anasayfa | Ürün içeriği | Sıkça Sorulan Sorular | Gizlilik Politikamız | Sipariş Ver | Yan Etkileri
Dapoxtin Medikal Ltd. Şti | Copyright © 2002-2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Open chat